Тріска технологічна - продаж, доставка і виробництво технологічної тріски

Наша компанія надає послуги з виробництва та доставки тріски з хвойних та листяних порід дерев.Фракція:1- 2 см.Фасування може здійснюватись в біг бегах та насипом.Доставка може здійснюватись по всій Україні.

Ціна договірна.


 

Ви можете зробити замовлення цієї послуги прямо зараз з нашого сайту,
просто натисніть кнопку замовити і заповніть просту форму:
Замовити


Виробництво тріски технологічної ведеться з різних видів деревних відходів. Це залишки деревообробки, вироби, не придатні до подальшої експлуатації і не містять хімічних домішок. До цієї ж групи належить деревина, отримана в результаті санітарних рубок, осінньо-весняної обрізки дерев, догляду за зеленими насадженнями паркових зон. Отримана біомаса активно використовується для вироблення тепла, а також є одним із джерел електроенергії. Продаж тріски паливної сьогодні - один з перспективних напрямків виробничої діяльності.

Тріска технологічна, ціна на яку формується виходячи з способу і дальності її заготівлі, класифікується за походженням, розміром частинок, вмісту вологи, зольності. Параметри регламентуються європейськими стандартами. Основні фізичні характеристики палива - теплота згоряння, об'ємна щільність, процентний вміст хлору та азоту. Технологічна тріска, купити яку сьогодні не складно, відмінний варіант як для великих теплоелектростанцій, так і для фермерських господарств з невеликими котлами. Хорошим прикладом служать власники особистих господарств у Німеччині, які не дають оголошень «куплю щепу паливну», а займаються її заготівлею самостійно. При цьому використовують власні (іноді орендовані) рубітельние машини.

Тріска технологічна, ціна на яку може відрізнятися, виробляється і транспортується різними методами. Один з них - подрібнення деревини безпосередньо за місцем її утворення і подальша доставка вантажним транспортом - самоскид, контейнеровозами. Найчастіше деревна тріска паливна (ціна в цьому випадку цілком прийнятна) проводиться на придорожніх майданчиках, спеціалізованих терміналах, де після просушування деревини її подрібнюють і перевозять на об'єкти споживання. Третій спосіб - отримання палива за місцем розташування електростанції, котельні. При недостатності його обсягу, приймають пропозиції «тріска технологічна продам» від інших організацій.

Тріска технологічна, продаж якої здійснюється приватними компаніями, служить хорошою підмогою для великих підприємств. Таким чином забезпечується необхідний запас палива для вироблення тепло- і електроенергії. Основні споживачі біопалива - підприємства деревообробної промисловості, житлово-комунальне господарство, енергетична галузь.