оренда подрібнювача деревини - оренда подрібнювача гілок - оренда щепорезов

Перед усіма без винятку власниками присадибних ділянок рано чи пізно постає питання про проблему утилізації обрізаних з дерев гілок і часто цей універсальний, екологічно чистий, цінний і корисний матеріал попросту спалюється, хоча застосувань йому може бути величезна маса. Так, наприклад, подрібнені гілки і тріски можуть стати паливом, здатним віддавати тепло не в атмосферу, як у випадку з розведеним в городі багаттям, а приміщенню. Їх можна використовувати для створення покрівельних настилів і в якості добрива, яке буде не тільки віддавати цінні мікроелементи грунті, а й перешкоджати зростанню бур'янів. Але що робити, якщо покупка системи, здатної підготувати органічна сировина до подальшого використання не входить у ваші плани, та й застосування її є сезонним? Вихід є - оренда подрібнювача гілок.

 

Ви можете зробити замовлення цієї послуги прямо зараз з нашого сайту,
просто натисніть кнопку замовити і заповніть просту форму:
Замовити


У компанії «Даніко Trading» є широкий автопарк пристроїв серії ТР: тракторні, тракторні й кранові, а також мобільні системи. В залежності від завдань, які вам необхідно вирішити, ми зможемо підібрати для вас ту установку, яка максимально просто і швидко виконає всі необхідні дії. Варто відзначити, що наші машини підходять і для професіоналів, які можуть задіяти їх в разових або регулярних роботах з благоустрою парків, лісосмуг, а також інших міських і приміських об'єктів. Таким чином, оренда подрібнювача деревини зніме з вас обов'язки з купівлі, розміщення, забезпечення збереження та експлуатаційного обслуговування механізованих пристроїв.

Всі зразки спецтехніки виробляються на нашому заводі і мають необхідний пакет сертифікатів. Перевірені часом системи (а з моменту випуску першого агрегату пройшло вже 35 років), відповідають вимогам безпеки, функціональності і універсальності. Завдяки їх використанню, у вас з'явиться можливість ефективно переробляти сировину, автоматично подрібнюючи його до потрібних розмірів. Згодом, вам буде простіше розібратися зі сферами застосування заготовленої продукції. Судячи з багаторічному досвіду роботи компанії «Даніко Trading», ми з упевненістю можемо сказати, що оренда щепорезов, так само як і інших одиниць техніки, є вигідним і виправданим вкладенням коштів. Кожному своєму клієнтові ми готові запропонувати найкращі умови співпраці та прийнятні ціни на послуги.